Розпорядження Про проведення ІІ етапу ВУО з базових дисциплін у 2021-2022 н.р.
РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ВУОБД 21-22 н.р.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури призерами стали:
ІІ місце
1) Лобко Олексій Олексійович, учень 9 класу;
2) Дяченко Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу;
ІІІ місце
1) Іценко Анна Сергіївна, учениця 8 класу;
2) Жук Юлія Володимирівна, учениця 11 класу.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики призерами стали:
ІІ місце
1) Іценко Анна Сергіївна, учениця 8 класу
2) Колко Олександр Олександрович, учень 10 класу
ІІІ місце
1) Лобко Олексій Олексійович, учень 9 класу;
2) Лобко Кирило Олександрович, учень 11 класу .
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології призерами стали:
ІІ місце
1) Романенко Аліна Русланівна, учениця 8 класу ;
2) Дяченко Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу;
ІІІ місце
1) Якубовська Богдана Русланівна, учениця 9 класу ;
2) Лобко Кирило Олександрович, учень 11 класу.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії призерами стали:
І місце
1) Грицай Дарина Леонідівна, учениця 10 класу;
ІІ місце
1) Антонюк Дарія Олегівна, учениця 11 класу .
ІІІ місце
1) Безносько Мирослав Вікторович, учень 8 класу ;
2) Якубовська Богдана Русланівна, учениця 9 класу.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови (англійська) призерами стали:
ІІ місце
1) Красюк Артем Васильович, учень 10 класу ;
ІІІ місце
1) Лобко Олексій Олексійович, учень 9 класу;
2) Духно Дарина Олексіївна, учениця 11 класу.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії призерами стали:
ІІ місце
1) Зінченко Юрій Сергійович, учень 7 класу;
2) Іценко Анна Сергіївна, учениця 8 класу;
3) Матат Артем Максимович, учень 10 класу.
ІІІ місце
1) Лобко Олексій Олексійович, учень 9 класу ;
2) Жук Юлія Володимирівна, учениця 11 класу.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії призерами стали:
ІІ місце
1) Музиченко Олександр Валерійович, учень 9 класу ;
2) Лобко Кирило Олександрович, учень 11 класу .
ІІІ місце
1) Безносько Мирослав Вікторович, учень 8 класу;
2) Колко Олександр Олександрович, учень 10 класу.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики призерами стали:
І місце
1) Ладан Денис Олександрович, учень 7 класу .
ІІ місце
1) Безносько Мирослав Вікторович, учень 8 класу ;
2) Колко Олександр Олександрович, учень 10 класу ;
ІІІ місце
1) Лобко Олексій Олексійович, учень 9 класу ;
2) Лобко Кирило Олександрович, учень 11 класу .
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства призерами стали:
І місце
Грицай Дарина Леонідівна
1) , учениця 10 класу
ІІ місце
1) Лобко Кирило Олександрович, учень 11 класу .
ІІІ місце
1) Лобко Олексій Олексійович, учениця 9 класу .
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій призерами стали:
ІІІ місце
Москаленко Владислав Тарасович, учень 8 класу
ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021/2022навчальному році
клас | ПІБ вчителя | Бали | Місце, диплом | ||
Дядечко Анастасія Євгеніївна | 6 клас | Барановська Валентина Миколаївна | 18 | ІІ | |
Якубовська Богдана Русланівна | 9 клас | Барановська Валентина Миколаївна | 20 | ІІ | |
Грицай Дарина Леонідівна | 10 клас | Барановська Валентина Миколаївна | 21 | ІІ |
ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика у 2021/2022 навчальному році
ПІБ учня | клас | ПІБ вчителя | Бали | Місце, диплом | |
Дзюба Марія Романівна | 4 клас | Барановська Валентина Миколаївна | 16 | ІІ | |
Розуваєва Дарія Євгеніївна | 5 клас | Барановська Валентина Миколаївна | 29,5 | ІІ | |
Матат Артем Максимович | 10 клас | Барановська Валентина Миколаївна | 26,75 | ІІ |
Інформація проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році
Дата проведення | Дисципліна | Класи | Перевірка робіт |
02.11.2019 | Трудове навчання Москаленко Рита 10 клас ІІІ місце | 9, 11 | Протокол |
03.11.2019 | Українська мова і література | 7-11 | Протокол |
09.11.2019 | Іноземні мови Науменко Даша 8-Б клас ІІІ місце | 8-11 | Протокол |
10.11.2019 | Екологія Шевченко Іра 10 клас ІІ місце | 10-11 | Протокол |
16.11.2019 | Біологія Шевченко Іра 10 клас ІІІ місце | 8-11 | Протокол |
17.11.2019 | Інформатика | 8-11 | |
23.11.2019 | Географія Лобко Кирило 9-А клас І місце | 8-11 | протокол |
17.11.2019 | Конкурс ім. Т.Шевченка Якубовська Богданка 7-Б клас ІІ місце | протокол | |
23.11.2019 | конкурс ім. П.Яцика Резніченко Станіслава 5-А клас ІІ місце | протокол | |
24.11.2019 | Хімія Лобко Кирило 9-А клас І місце Москаленко Маргарита 10 клас ІІІ місце Лобко Марія 11 клас ІІ місце | 7-11 | протокол |
30.11.2019 | Математика Шевченко Ірина 10 клас ІІ місце | 6-11 | протокол |
01.12.2019 | Історія | 8-11 | протокол |
07.12.2019 | Правознавство Жук Юля 9-А клас ІІ місце | 9-11 | протокол |
08.12.2019 | Фізика Лобко О. 7-Б ІІІм. Колко О. 8-Б ІІІм. Колко В. -11 ІІІ м. | 7-11 | протокол |
14.12.2019 | Інформаційні технології ІІІм. Саган Анастасія 9-А клас | 8-11 | протокол |
21.12.2019 | Економіка | 9-11 | |
22.12.2018 | Астрономія ІІІ м.- Шевченко Іра ІІм. - Кондратьєв Іван Зарубіжна література | 10-11 8-11 | протокол |
Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році такі:
Призові місця зайняли такі учні:
предмет | місце | клас | Прізвище та ім’я учня |
Англійська мова | 2 | 8а | Лобко Кирил |
географія | 2 | 11 | Менжега Юля |
географія | 3 | 9б | Шевченко Іра |
математика | 1 | 6б | Лобко Олексій |
математика | 2 | 9б | Шевченко Іра |
астрономія | 3 | 10 | Кондратьєв Іван |
У ІІ (районного) етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018-2019 н.р учениця 4-А класу, Резніченко Станіслава, зайняла І місце.
Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н.р.
№ | Дата проведення | Дисципліна | Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі | Результати |
1. | 04.11.2017 | Біологія | 8-11 | Підсумковий протокол |
2. | 05.11.2017 | Українська мова і література | 7-11 | Підсумковий протокол |
3. | 11.11.2017 | Іноземні мови(англійська, німецька, іспанська) | 8-11 | Результатиангл. Результатинім. Результатиісп. |
4. | 12.11.2017 | Екологія | 10-11 | Підсумковий протокол |
5. | 12.11.2017 | Образотворче мистецтво | 8-11 | Підсумковий протокол |
6. | 18.11.2017 | Трудове навчання | 9, 11 | Результати |
7. | 19.11.2017 | Інформатика | 8-11 | Результати |
8. | 25.11.2017 | Історія | 8-11 | Попередні результати апеляція до 05.12 |
9. | 26.11.2017 | Хімія | 7-11 | Результати |
10. | 02.12.2017 | Математика | 6-11 | Перевірка робіт 04.12 |
11. | 03.12.2017 | Географія | 8-11 | Перевірка робіт 05.12 |
12. | 09.12.2017 | Правознавство | 9-11 | |
13. | 10.12.2017 | Фізика | 7-11 | |
14. | 16.12.2017 | Інформаційні технології | 8-11 | |
15. | 17.12.2017 | Мови та літератури національних меншин (російська) | 8-11 | |
16. | 23.12.2017 | Економіка | 9-11 | |
17. | 24.12.2017 | Астрономія | 10-11 | протокол |
18. | 24.12.2017 | Зарубіжна література | 7-11 |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін в 2016-2017 н.р.
№ | ПІП учня | Клас | предмет | місце |
1 | Кондратьєв О. | 11 клас | біологія | 2 |
3 | Москаленко Н | 11 клас | екологія | 3 |
4 | Лобко М. | 8 клас | хімія | 2 |
5 | Онищенко Я | 10 клас | екологія | 3 |
6 | Лобко О | 11 клас | Англ..мова | 1 |
7 | Батечко Д | 9-Б | фізика | 2 |
8 | Дяченко С. | 10 клас | фізика | 1 |
9 | Менжега Ю. | 9-А | географія | 1 |
10 | Батечко Д | 9-Б | правознавство | 2 |
11 | Лобко О. | 11 | астрономія | 2 |
12 | Кондратьєв О. | 11 клас | економіка | 2 |
Нормативні документи
Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності
Наказ МОН від 19.08.2016 № 1006 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році"
Наказ відділу освіти Броварської райдержадміністрації від 30.09.2016 № 1-03/340 "Про проведення І та II етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році"
Наказ по школі " Про проведення І та ІІ етапів ВОЗБД у 2016-2017 н.р.
ГРАФІКпроведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році
№ з/п | Дата проведення | Дисципліна | Класи | Результати | ||
1. | 29.10.2016 | Зарубіжна література | 7-11 | Результати | ||
2. | 30.10.2016 | Образотворче мистецтво | 8-11 | Результати | ||
3. | 05.11.2016 | Біологія | 8-11 | Попередні результати | ||
4. | 06.11.2016 | Українська мова і література | 7-11 | результати | ||
5. | 12.11.2016 | Трудове навчання | 8-11 | результати тех.праця обсл.праця | ||
6. | 13.11.2016 | Екологія | 10-11 | результати | ||
7. | 19.11.2016 | Іноземні мови: | англійська | 8-11 | результати | |
8. | німецька | 8-11 | ||||
9. | іспанська | 8-11 | ||||
10. | 20.11.2016 | Інформатика | 8-11 | результати | ||
11. | 26.11.2016 | Історія | 8-11 | результати | ||
12. | 27.11.2016 | Хімія | 7-11 | результати | ||
13. | 03.12.2016 | Математика | 6-11 | результати | ||
14. | 04.12.2016 | Географія | 8-11 | результати | ||
15. | 10.12.2016 | Правознавство | 9-11 | результати | ||
16. | 11.12.2016 | Фізика | 7-11 | результати | ||
17. | 17.12.2016 | Інформаційні технології | 8-11 | результати | ||
18. | 24.12.2016 | Економіка | 9-11 | |||
19. | 25.12.2016 | Астрономія | 10-11 |
Броварський районний центр патріотичного виховання 2016-2017н.р.
учнівської молоді
ПРОТОКОЛ №1
Змагання: районні змагання із туристського орієнтування
Місце проведення: ур. Биківня
Дата проведення: 23.09.2016р.
Вид програми: «Орієнтування в заданому напрямі» (особистий залік)
Прізвище ім’я та по батькові учасника | Час на дистанції | Місце |
Дяченко Богдан | 25хв 00с | 18 |
Велідченко Дмитро | 29хв 27с | 25 |
Лемешко Роман | 43хв 18с | 49 |
Кучма Данило | 46хв 14с | 52 |
Броварський районний центр патріотичного виховання
учнівської молоді
ПРОТОКОЛ №2
Змагання: районні особисто-командні змагання із туристського орієнтування
Місце проведення: ур. Биківня
Дата проведення: 23.09.2016р.
Вид програми: «Орієнтування в заданому напрямі» (командний залік)
Прізвище ім’я та по батькові учасника | Стать | Час | Сума часу | Місце |
Дяченко Богдан | Ч | 25хв00с | 143хв 59с | 8 |
Велідченко Дмитро | Ч | 29хв27с | ||
Лемешко Роман | Ч | 43хв18с | ||
Кучма Данило | Ч | 46хв14с |
Тарасівка 06.10.2016
ІІІ місце з футболу з першості відділу освіти Броварської РДА серед загальноосвітніх шкіл району (збірна школи)
2015/2016 навчальний рік
Наказ МОН України від 07.09.2015 № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»
Наказ ДОН Київської ОДА від 15.09.2015р. № 253 "Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2015/2016 навчальному році"
Наказ відділу освіти Броварської РДА від 22.09.2015р. № 01-03/345 "Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2015/2016 навчальному році"
ГРАФІК
проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2015/2016 навчальному році
Дата та місце проведення | Дисципліна | Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі | |
---|---|---|---|
01.11.2015 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Біологія | 8-11 результат | |
07.11.2015 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Фізика | 7-11 результат | |
08.11.2015 Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Українська мова і література | 7-11 результат | |
14.11.2015 Великодимерський НВК | Іноземні мови (англійська, німецька, іспанська) | 8-11 результат | |
15.11.2015 Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Історія | 8-11результат | |
21.11.2015 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Математика | 6-11результат | |
22.11.2015 РМК | Екологія | 10-11 результат | |
28.11.2015 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Хімія | 7-11 результат | |
29.11.2015 Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Астрономія | 10-11 результат | |
05.12.2015 | Географія | 8-11 результат | |
06.12.2015 | Інформатика | 8-11 результат | |
12.12.2015 | Трудове навчання | 8-11 результатрезультат | |
13.12.2015 | Економіка | 9-11 результат | |
19.12.2015 | Інформаційні технології | 8-11 результат | |
26.12.2015 | Правознавство | 9-11 результат |
Коментарi